Zdrowa kuchnia, odchudzanie bez diety i przepisy młodość…

Kwiecień w tym roku wyjątkowo pracowity! Trwają ostatnie szlify, poprawki i korekty, bo już w drugiej połowie miesiąca w księgarniach pojawią się dwie moje nowe książki o odchudzaniu i diecie:

Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii

Pomysł na tę książkę chodził za mną od dawna. Długo zastanawiałam się jak „ugryźć” ten temat i… w końcu się udało, z czego niesamowicie się cieszę! Lada chwila oddam w wasze ręce moją pierwszą książkę o odchudzaniu, z której dowiecie się:

  • Co zrobić by schudnąć bez liczenia kalorii i przestrzegania skomplikowanych planów dietetycznych?
  • Jak odchudzać się z głową i uniknąć efektu jo-jo?
  • W jaki sposób wypleniać złe nawyki i utrwalać te dobre?
  • Jak się nie poddać, gdy nadchodzi moment kryzysowy?
  • Jakich zmian dokonać, by cieszyć się zgrabną sylwetką, dobrym samopoczuciem i zdrowiem?
  • Jak samodzielnie, na co dzień komponować zdrowe i lekkie posiłki?

A do tego otrzymacie blisko 90 łatwych przepisów na smaczne, niskokaloryczne (i sycące) dania główne, śniadania, zupy, koktajle, desery, sałatki i przekąski – w tym popularne, lubiane dania w odchudzonych wersjach.

Dieta Anti-Aging. Przepisy na młodość

Czyli książka o tym co jeść (a czego nie) by dłużej zachować młodość i zdrowie. Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ zebranie obszernej literatury i wyłuskanie tego, co najważniejsze i najbardziej wartościowe w kontekście diety dla młodości było naprawdę nie lada wysiłkiem.
Dowiecie się z niej:

  • Jaką dietę stosować, by na dłużej zachować młodość, zdrowie i ładny wygląd?
  • Jak gotować, jak przechowywać jedzenie i czego lepiej pozbyć się z kuchni na zawsze, by wydłużyć życie i zapobiec poważnym chorobom?
  • Jaki styl życia prowadzić, by cieszyć się sprawnością, ładną cerą i nienagannym zdrowiem?

A także znajdziecie w niej ponad 100 smacznych i prostych przepisów na zupy, sałatki i dania z warzyw, dania z mięsem i rybami, dania bezmięsne i wegetariańskie, koktajle i desery – skomponowanych z prozdrowotnych składników.

Książki o odchudzaniu i diecie dla urody
tło: Pixabay

Dietę Anti-aging oraz Schudnij bez diety możesz kupić np. w księgarni internetowej Wydawnictwa RM. A jeśli ciekawi cię, co jeszcze napisałam – inne moje książki o odchudzaniu i diecie w różnych schorzeniach (w tym Hashimoto, celiakia, zespół drażliwego jelita) znajdziesz tutaj.


Może cię też zainteresować…