Kontakt

Współpraca

agata lewandowska dietetyk i autorka książek o zdrowym odżywianiu
fot, Monika Szałek

Chętnie podejmę współpracę przy rozmaitych projektach szkoleniowych a także przy tworzeniu materiałów edukacyjnych. Zajmuję się obszarami takimi jak:

  • pisanie książek (poradniki dietetyczne, książki żywieniowo-kulinarne, książki popularyzujące wiedzę z zakresu racjonalnego żywienia – oparte na nauce)
  • tworzenie tekstów do prasy i internetu (artykuły, posty, krótkie teksty informacyjne)
  • redakcja merytoryczna tekstów z zakresu żywienia osób dorosłych 
  • szkolenia, warsztaty, webinary, wykłady, live’y tematyczne
  • udział w eventach typu „Dzień zdrowia”
  • spotkania autorskie

Jeśli chcesz ze mną współpracować w obrębie któregoś z tych obszarów, lub masz inny ciekawy pomysł – napisz do mnie przez poniższy formularz, porozmawiajmy!

Uwaga: Na chwilę obecną skupiam się na działalności edukacyjnej i nie prowadzę konsultacji indywidualnych. Nie oferuję wizyt online ani w gabinecie, nie układam jadłospisów i nie udzielam jednorazowych porad mailem. Jeśli w przyszłości to się zmieni, na pewno pojawi się info na stronie 🙂

Skontaktuj się ze mną

Jeśli chcesz mi zadać pytanie lub nawiązać współpracę zapraszam cię do kontaktu przez poniższy formularz. Postaram się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe.

Uwaga: upewnij się, że podany został właściwy adres mailowy (bez błędów, literówek, dodatkowych znaków). W przeciwnym razie – nie będę w stanie odpowiedzieć na formularz 🙂

Uwaga: Żeby potwierdzić, że nie jesteś robotem, odpowiedz na pytanie zawarte pod formularzem 🙂 Wpisując odpowiedź, użyj małych liter.

Wysyłając wiadomość, zgadzasz się na dobrowolne przekazanie swoich danych oraz ich przetwarzanie w zakresie niezbędnym do realizacji działania. Potrzebujesz więcej informacji? Tu możesz zapoznać się z polityką prywatności i zasadami korzystania z bloga.