Aktualności

Coraz bliżej premiera książki Płaski brzuch. Dieta i ćwiczenia. Poradnik o zdrowym, racjonalnym odchudzaniu i dobrze zaplanowanych ćwiczeniach przygotowałam wspólnie z doświadczoną trenerką Joanną Zając-Borowicką. 

jak zrobić płaski brzuch

Już prawie wszystkie moje książki można kupić w formie e-booków! Kolejne tytuły, które doczekały się wersji elektronicznej to Hashimoto, Schudnij bez diety oraz Niski indeks glikemiczny! 🙂

E-booki o diecie

Dieta DASH to skuteczna terapia nadciśnienia, ale też jedna z najzdrowszych diet świata. Już niedługo nowa książka w całości poświęcona jej zasadom i praktycznym aspektom stosowania.

Zasady diety w nadciśnieniu

Zdrowa dieta to nie zakaz jedzenia deserów – Przepisów na wartościowe i pyszne ciasta, muffinki czy ciasteczka szukaj na blogu pod tagiem „fit desery”!

fit słodycze

Dieta zdrowych jelit – Poradnik o jelitach, mikroflorze, nietolerancjach pokarmowych i zaburzeniach jelitowych (w tym zespole jelita drażliwego) już dostępna w księgarniach !

Dieta zdrowych jelit książka

Co z tym glutenem? – Dowiedz się, o co w tym wszystkim chodzi i czy gluten naprawdę szkodzi. Artykułów z tagiem „gluten” szukaj na blogu!

Czy gluten szkodzi

Zapomnij o mitach i niesprawdzonych informacjach i dowiedz się z mojej książki, co jeść przy Hashimoto. Właściwe odżywianie pomoże ci poprawić samopoczucie i zdrowie.

dieta i styl życia w chorobie hashimoto książka

Wypieki dla diabetyków polecają się nie tylko dla diabetyków i nie tylko od święta! – Skorzystaj z przepisów na ciasta bez cukru, chleby i wytrawne przekąski.

książka wypieki dla diabetyków

Niski indeks glikemiczny – Już jest! książka, która przyda się między innymi osobom z cukrzycą, insulinoopornością, trądzikiem, zespołem policystycznych jajników, Hashimoto czy pragnącym schudnąć.

Książka indeks glikemiczny